Katolicki serwis rodzina.wiara.pl

rodzina_wiara_plSerwis rodzina.wiara.pl częścią katolickiego portalu wiara.pl poświęcona zagadnieniom rodziny, wszystkim, co ważne dla człowieka żyjącego w rodzinie lub zamierzającego założyć własną rodzinę. Jest to Miejsce, w którym rodzice mogą poczuć, że ze swoimi codziennymi troskami nie są sami, że takich jak oni, codziennie zmuszonych do podejmowania ważnych wyborów, jest wielu. Serwis pragnie w ten sposób przyczynić się do wzmocnienia w rodzinach wszystkiego co dobre, prawe i uczciwe.

Portal wiara.pl istnieje od 3 lipca 2001 roku. Jest to portal zawierający informacje, publicystykę, materiały dotyczące głównie Kościoła katolickiego, ale otwarty również na inne wyznania i religie i dotykający ważnych tematów społecznych. Trzon redakcji stanowią katolicy.

Portal wiara.pl to:

  • możliwość rozwijania swojej wiary i wiedzy religijnej (serwisy: BibliaLiturgia,KościółPapieżPrasa)
  • sprawy ważne z punktu widzenia chrześcijanina – z Kościoła, Polski i świata – informacje, komentarze, wywiady, dyskusje (serwis Kościół oraz Info)
  • miejsce spotkania, rozmowy – nie tylko o Kościele i nie tylko katolików (serwisSpotkania to Forum i Czat, ale także miejsce świadectwa: Blogi czy dział Ludzie wiary)
  • serwis o rodzinie (Rodzina) – o wszystkim, co ważne dla człowieka żyjącego w rodzinie lub zamierzającego założyć własną rodzinę
  • rozbudowana baza danych na temat największych wyznań chrześcijańskich ireligii świata (EkumenizmReligie)
  • materiały dotyczące szeroko pojętej kultury z pogranicza nauki i wiary (serwisyKultura i Nauka)
  • propozycje spędzania czasu wolnego: na urlop i weekend, pogodę i niepogodę (Czas na urlopRozrywkaFilmy)
  • możliwość zadawania pytań (serwis Zapytaj), wspólnej modlitwy (Spotkania) irozmowy z księdzem (czat tematyczny o 21:00, poza tematem możliwość rozmowy na priv)
Reklamy
Informacje

Nazywam się Alexis Tala, mam 38 lat, pochodzę z Kamerunu ale mieszkam w Polsce już od 8 lat. Znajomi wołają mnie “Alek” lub “Alex” według własnego uznania. Jestem mężem najpiękniejszej i najwspanialszej kobiety na świecie Agnieszki oraz ojcem czwórki wspaniałych dzieci: Samuelek (ur. 11.11.2008 r.), Pawełek (ur. 26.04.2010 r.), Hania (ur. 27.04.2011 r.) i Joanna (ur. 24.01.2013 r.). Bycie mężem i ojcem sprawiają mi największą radość na świecie. Ostatnio odkryłem jaką wartością i jakim bogactwem są rodzina, małżeństwo i dzieci, i postanowiłem wszystko inwestować, aby stać się najlepszym mężem, ojcem i głową rodziny, jakim mogę być. Od tego odkrycia, jestem dumnym mężem i ojcem. Pracuję i modlę się, liczą na Bożą pomoc, by stać się zaangażowanym i poświęconym mężem, ojcem i głową rodziny takim, jakim Bóg chce żebym był. Wierzę, że z Bożą pomocą uda mi się, i moja rodzina będzie najszczęśliwszą.

Napisane w Strony internetowe

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: