Próba ogniowa – Fireproof (2008)

Caleb Holt (Kirk Cameron) żyje według porzekadła starego strażaka: nigdy nie porzucaj twojego partnera. Wewnątrz płonących budynków to jego naturalny instynkt. W stygnącym żarze jego małżeństwa, to jest już całkiem inna historia. Przez dziesięciolecie małżeństwa, Caleb i Catherine Holt (Erin Bethea) oddalili się na tyle, że gotowi są, by dalej żyć bez siebie. Ponieważ już przygotowują się do postępowania rozwodowego, ojciec Caleba John Holt (Harris Malcom) prosi swojego syna, by spróbował  podjąć eksperyment: Wyzwanie miłosne. Caleb ufający, że „Wyzwanie miłosne” nie ma nic wspólnego z jego „odrodzonymi w wierze” rodzicami, podejmuje próbę. Ale czy może próbować pokochać swoją żonę, podczas gdy odrzuca się możliwość miłości Boga? Czy będzie zdolny ciągle okazywać miłość osobie, która już ma dosyć jego uczucia? Czy też jest to kolejne małżeństwo, które musi „pójść z dymem”?

Próba ogniowa - galeria zdjęć - zdjęcie nr. 1Próba ogniowa - galeria zdjęć - zdjęcie nr. 2Próba ogniowa - galeria zdjęć - zdjęcie nr. 3Próba ogniowa - galeria zdjęć - zdjęcie nr. 4Próba ogniowa - galeria zdjęć - zdjęcie nr. 5Próba ogniowa - galeria zdjęć - zdjęcie nr. 6Próba ogniowa - galeria zdjęć - zdjęcie nr. 7Próba ogniowa - galeria zdjęć - zdjęcie nr. 8Próba ogniowa - galeria zdjęć - zdjęcie nr. 9Próba ogniowa - galeria zdjęć - zdjęcie nr. 10Próba ogniowa - galeria zdjęć - zdjęcie nr. 11Próba ogniowa - galeria zdjęć - zdjęcie nr. 12Próba ogniowa - galeria zdjęć - zdjęcie nr. 13Próba ogniowa - galeria zdjęć - zdjęcie nr. 14

Zobacz film po angielsku

 

Reklamy
Informacje

Nazywam się Alexis Tala, mam 38 lat, pochodzę z Kamerunu ale mieszkam w Polsce już od 8 lat. Znajomi wołają mnie “Alek” lub “Alex” według własnego uznania. Jestem mężem najpiękniejszej i najwspanialszej kobiety na świecie Agnieszki oraz ojcem czwórki wspaniałych dzieci: Samuelek (ur. 11.11.2008 r.), Pawełek (ur. 26.04.2010 r.), Hania (ur. 27.04.2011 r.) i Joanna (ur. 24.01.2013 r.). Bycie mężem i ojcem sprawiają mi największą radość na świecie. Ostatnio odkryłem jaką wartością i jakim bogactwem są rodzina, małżeństwo i dzieci, i postanowiłem wszystko inwestować, aby stać się najlepszym mężem, ojcem i głową rodziny, jakim mogę być. Od tego odkrycia, jestem dumnym mężem i ojcem. Pracuję i modlę się, liczą na Bożą pomoc, by stać się zaangażowanym i poświęconym mężem, ojcem i głową rodziny takim, jakim Bóg chce żebym był. Wierzę, że z Bożą pomocą uda mi się, i moja rodzina będzie najszczęśliwszą.

Tagged with: , , ,
Napisane w Filmy, Intymność małżeńska, Małżeństwo, Mężowie, Problemy w małżeństwie, Rozwód
One comment on “Próba ogniowa – Fireproof (2008)
  1. Wspaniałe jest to co piszesz i robisz. Kiedy czytam z jaką miłością piszesz o Agnieszce i dzieciach, a wiem że to jest prawda, robi mi się ciepło na sercu.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: