Urodziło nam się dziecko !

Zdjęcie0947W dniu 24 stycznia 2013 roku o godzinie 18.00 urodziła nam się córeczka Joanna Tala w szpitalu Wołomińskim. Ważyła 3100g i mierzyła 50cm. Otrzymała 10 punktów. Poród przebiegł się bez problemu – mama była super dzielna. Joanna po kilku chwilach umiała ssać i płakać. Później uśmiechała się do tatusia. Wróciłem do domu do Hani i Samuelka, którymi opiekowała się niania. Pawełek został pod opieką pielęgniarek w Centrum Zdrowia Dziecka, gdzie odbywa trzytygodniowy turnus rehabilitacyjny.

Jesteśmy pełni radości i wdzięczności Bogu i naszemu Panu Jezusa Chrystusa. Niech cała chwała będzie Jemu za całą Jego miłość i dobroć dla nas.

Gorąco modlimy się, aby Boża obecność, radość, pokój, łaska, miłość, świętość i chwała towarzyszyły Joannie wszystkie dni jej życia, aby Bóg nam dał mądrość i łaskę, byśmy ją wychowali przed obliczem Boga na kobietę Jego chwały.

Dziękujemy wszystkim za modlitwy i wsparcie.

Reklamy
Informacje

Nazywam się Alexis Tala, mam 38 lat, pochodzę z Kamerunu ale mieszkam w Polsce już od 8 lat. Znajomi wołają mnie “Alek” lub “Alex” według własnego uznania. Jestem mężem najpiękniejszej i najwspanialszej kobiety na świecie Agnieszki oraz ojcem czwórki wspaniałych dzieci: Samuelek (ur. 11.11.2008 r.), Pawełek (ur. 26.04.2010 r.), Hania (ur. 27.04.2011 r.) i Joanna (ur. 24.01.2013 r.). Bycie mężem i ojcem sprawiają mi największą radość na świecie. Ostatnio odkryłem jaką wartością i jakim bogactwem są rodzina, małżeństwo i dzieci, i postanowiłem wszystko inwestować, aby stać się najlepszym mężem, ojcem i głową rodziny, jakim mogę być. Od tego odkrycia, jestem dumnym mężem i ojcem. Pracuję i modlę się, liczą na Bożą pomoc, by stać się zaangażowanym i poświęconym mężem, ojcem i głową rodziny takim, jakim Bóg chce żebym był. Wierzę, że z Bożą pomocą uda mi się, i moja rodzina będzie najszczęśliwszą.

Tagged with: , , ,
Napisane w Co słychać u nas?, Moja rodzina, Nasze historie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: